Sesja ślubna w Chorwacji | Zdjęcia za granicą, co musisz wiedzieć?

Sesja ślubna w Chorwacji | Zdjęcia za granicą, co musisz wiedzieć?
Sesja w Chorwacji to marzenie napewno wielu z Was. Ten niezwykle popularny w Polsce kierunek wakacyjny, wybiera co roku masa ludzi, by spędzić tam urlop lub weekend. Myśleliście kiedyś o podróży poślubnej właśnie do Chorwacji? Z Gabrysią i Marcinem wybraliśmy się właśnie przy takiej okazji. Solidni towarzysze podróży, z którymi nie było pomysłów bez realizacji. To właśnie dla nich pojechałem stworzyć fotograficzną pamiątkę w postaci sesji ślubnej w Chorwacji. Świetnie udało się nam połączyć wypoczynek wraz pracą fotografa ślubnego i zaplanowaniem sesji. I to nie jednej! Wiele pięknych lokalizacji w okolicy Makarskiej kusiło, by po prostu wyciągnąć aparat i fotografować. Przeżyliśmy kilka pięknych zachodów słońca i szukaliśmy raczej niekomercyjnych miejsc z dala od ludzi i cywilizacji. W ciągu dnia odpoczynek na plaży, drinki, piwka itp. A jak zbliżały się okolice zachodu słońca, wsiadaliśmy w samochód i jechaliśmy przed siebie. Jak widzicie, aby zrobić piękne i naturalne zdjęcia nie koniecznie musicie ubierać się w stroje ślubne. Sesja Gabrysi i Marcina jest tego najlepszym przykładem. Chorwacja to idealne połączenie gór, morza, prażącego słońca i wszechobecnych ogrodow oliwnych. Chorwacja jako miejsce na sesję ślubną daje nieskończone możliwości. Natura obdarzyła okolicę Riviery Makarskiej sporymi atutami. Po drodze odwiedziliśmy też komercyjne miejsca jak np. nowo-wybudowaną atrakcję dla turystów w Parku Biokovo.

Skywalk Biokovo

Robiący wrażenie szklany taras widokowy usytuowany na przełęczy Ravna Vlaška 1228 m n.p.m Dostaniecie się tam po drodze na szczyt Sv Jure, taras będzie po lewej stronie na ok 13 kilometrze drogi. Wjazd na teren parku narodowego jest biletowany. Cena wejścia na taras widokowy jest wliczona w cenę biletu do parku tj. 50kn od osoby. Bilety można kupić na miejscu na parkingu. Park otwarty jest w godzinach 6:00-20:00 dlatego warto zaplanować sobie wejście tak aby na górze być w okolicach zachodu słońca! Widoki nieziemskie, a zdjęcia wychodzą kosmicznie przy takim świetle. Sesja ślubna w Chorwacji koniecznie musi być owieńczona obecnością właśnie tutaj!

Wyspa Pag

Naszą przygodę z Chorwacją zakończyliśmy na malowniczej wyspie Pag znajdującej się na Morzu Adriatyckim u wybrzeży Dalmacji. Szukając odpowiedniego miejsca na zdjęcia zjeździliśmy kilkanaście kilometrów na miejscu i wreszcie udało się znaleść malowniczy zakątek.


zobacz również

inne historie ślubne