o mnie

kilka faktów dotyczących fotografa


Fajnie, że tu jesteś ! Mam na imię Łukasz i w naszym teamie jestem Panem Fotografem. Mówią, że jestem wiecznym optymistą i marzycielem... coś w tym jest! Największą inspiracją są dla mnie ludzie, a dokładniej ich unikalność. To takie osoby jak Wy! Prywatnie jestem świeżym mężem i wielkim zapaleńcem rowerowym. Uwielbiam wypady w góry szczególnie z aparatem i dronem. Można powiedzieć, że jestem "powsinoga" bo kontakt z ludźmi to element życia bez którego nie funkcjonuję. Na codzień jest mnie dużo i wszędzie, natomiast gdy fotografuję zamieniam się w obserwatora i to pozwala mi tworzyć naturalną fotografię.

Jeśli nadal czytasz ten tekst to znaczy, że chyba naprawdę chcesz mnie poznać! Cieszę się! Nie znam się na kawie, ale bardzo ją lubię i chętnie poświęcę Wam czas na pogaduchy o waszym ślubie i weselu.

Fotografowanie Was traktuję jako meeega wyróżnienie. Obecnie, jak widzicie jest wysyp fotografów ślubnych. Tymbardziej mi miło, że mój sposób patrzenia wpadł Wam w oko, bo w dzisiejszych czasach trudno dostrzec głębsze znaczenie fotografii. Nie musicie być znawcami sztuki, wystarczy że złapiemy wspólne flow a reszta sama przyjdzie.

Pracuję na terenie całej Polski i Europy. Często możecie spotkać mnie w Bielsku-Białej, Krakowie i Londynie. Z przyjemnością przyjadę w każdy zakątek świata aby zrobić Wam zdjęcia.