Sesja ślubna w Wenecji | para młoda w mieście zakochanych | sesja ślubna za granicą

Sesja ślubna w Wenecji | para młoda w mieście zakochanych | sesja ślubna za granicą
Wyjazd na sesję ślubną do Wenecji to świetny pomysł dla par które tak jak ja zakochane są we włoskim stylu. Jeżeli planujecie wziąć ślub warto rozważyć i zainspirować się i przemyśleć temat wyjazdu do Włoch na zagraniczną sesję ślubną. Klimatyczne uliczki, pełne wody kanały, gondolierzy pływający z zakochanymi parami i hektolitry otwierającego się wina. Wszyscy mega uśmiechnięci i pomocni! Wenecja wbrew pozorom jest bardzo wymagającym miejscem na zdjęcia ślubne ze względu na dużą ilość turystów. Dla nas nie był to żaden problem gdyż ten fakt można zamienić wręcz w atut.

Sesja ślubna za granicą - para młoda w Wenecji! - Co warto wiedzieć?


Aby uniknąć wszechobecnych tłumów, wybraliśmy się na sesję już przed wschodem słońca. Idealnie trafiliśmy na złotą godzinę! Zaczęliśmy fotografować na renesansowym placu św.Marka, następnie przenieśliśmy się w mniej uczęszczane zakątki Wenecji. Widok pary młodej dla turystów jak zawsze był wydarzeniem, Magda i Tomasz dostali wiele gratulacji w różnych językach. Bardzo podobało mi się jak wiele uprzejmości jest we Włochach i Włoszkach. Co jakiś czas robiliśmy sobie przerwę podczas której ukojeniem był kieliszek przepysznego wina oraz rurki z kremem czekoladowym. Do tego, że suknia ślubna i garnitur robiły w mieście furrorę trzeba się po prostu przyzwyczaić.

Poniekąd spełniło się nasze małe marzenie o plenerze w Wenecji i ciągle wracamy do tych pięknych chwil. Jeśli zdjęcia wpadły Wam w oko i macie ochotę odwiedzić z nami Wenecje lub inne urzekające miejsce za granicą, z chęcią wybierzemy się z Wami i zrobimy Wam piękną pamiątkę. Zobaczcie również inne nasze zdjęcia ślubne tym razem w wesela w Toskańskim stylu. Mamy nadzieję, że fotografie Was zainspirują i wyciągniecie z tej opowieści coś dla siebie!

Oglądaj z muzyką

zobacz również

inne historie ślubne