Ekskluzywne wesele w Heron Live Hotel***** | fotograf ślubny Nowy Sącz

Ekskluzywne wesele w Heron Live Hotel***** | fotograf ślubny Nowy Sącz
Heron Live Hotel***** położony nad Jeziorem Rożnowskim, a dokładniej w Gródku nad Dunajcem, Co ciekawe jest jedynym hotelem pięcio gwiazdkowym w Polsce, który oferuje zorganizowanie wesela w tak malowniczej lokalizacji. Hotel zlokalizowany jest 106 km od centrum Krakowa oraz 105 km od Krupówek w Zakopanem. Jest to także świetna opcja dla par, które mają rodzinę rozsianą po województwie małopolskim. Wpisując frazę fotografia ślubna Nowy Sącz napewno natkniecie się na ten obiekt. Organizując wesele w hotelu Heron Live, oprócz pięknego widoku na góry i jezioro hotel gwarantuje naszym najbliższym komfortowy nocleg oraz zaplecze spa & wellness. Było to dopiero pierwsze wesele, które miałem przyjemność fotografować w hotelu Heron Live i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości zagospodarowania tego miejsca. Aranżacji dekoracji weselnych, jak i całej sali była dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. Gustowne ozdoby, przepyszne jedzenie i znakomita obsługa tworzyły razem jedną, spójna całość, a to wszystko w ekskluzywnej otoczce.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA NOWY SĄCZ


Sylwia i Karol wybrali ten obiekt, ponieważ chcieli zorganizować wesele na najwyższym poziomie, pysznym jedzeniem oraz widokiem zapierającym dech w piersiach. Ważne dla nich było również to, aby po weselu zagwarantować gościom wypoczynek i możliwość skorzystania z zabiegów spa, basenu zewnętrznego oraz siłowni. Dodatkowo Młoda Para nie musiała się o nic martwić w trakcie trwania przyjęcia, pracownicy hotelu obsługiwali wedle najwyższych standardów, rozwiązując każdy zaistniały problem i stając na wysokości zadania. Przygotowania do ślubu odbywały się w apartamencie z wielkim tarasem na dachu hotelu. Tam również zobaczyli się pierwszy raz w przepięknych okolicznościach z widokiem na jezioro Rożnowskie. Fotografując wesele miałem sporo możliwości złapania w kadrach tego, co najbardziej lubię - autentycznych emocji i pięknych chwil pełnych szczerości i naturalności. Szczególnie podczasHotel w ciągu dnia oferuje sporo pięknego światła dziennego, które wpadając do środka obiektu tworzyło magiczną otoczkę całej uroczystości. Przepiękna gra światła miała miejsce również w nocy, kiedy cały hotel został podświetlony w eleganckiej aranżacji. Para Młoda zadbała o najmniejsze detale. Panna Młoda wybrała suknię ślubną z Salonu Madonna, do której dobrała szpilki z domu mody Jimmy Cho. Chyba nie muszę dodawać, że wszyscy goście byli zachwyceni. Natomiast Pan Młody przywdział garnitur od Davide LifeStyle. Całość dopełniła biżuteria, ponieważ zakochani wybrali obrączki Tiffany & Co, stawiając na najwyższą jakość rzemiosła jubilerskiego.
Klimat miejsca dodatkowo nadały aranżacje kwiatowe z Kwiaciarni Małgorzata Pasiut, która rewelacyjnie dobrała kwiaty oraz ich barwy pod wystrój wesela. Do ślubu pojechali Mogę jeszcze raz podziękować Sylwii i Karolowi, za to, że mogłem uczestniczyć w przepięknej ceremonii ślubnej oraz w weselu w tak wyjątkowym miejscu jakim jest hotel Heron Live.

Suknia ślubna: Berta Bridal - Madonna
Buty: Jimmy Choo
Biżuteria: Tiffany & Co
Garnitur: Davide LifeStyle
Fotograf ślubny: Łukasz Sztuka
Ceremonia: Bazylika św. Małgorzaty w Nowym Sączu
Przyjęcie: Heron Live Hotel*****
Samochód: Bentley Continental GT

Oglądaj z muzyką

zobacz również

inne historie ślubne