Wesele Pałac Goetz w Brzesku - Polecany Fotograf Ślubny

Wesele Pałac Goetz w Brzesku - Polecany Fotograf Ślubny

Każdy fotograf ślubny uwielbia Pałac Goetz w Brzesku gdyż jest to miejsce pełne magii i uroku. Nic dziwnego że pary młode zakochują się w tym miejscu i pragną zorganizować tu swoje przyjęcie weselne z klasą i nutką prestiżu. Wnętrze, wyłożone ciemną boazerią, przywodzi na myśl zamki z bajek, gdzie nawet najmniejszy promyk światła wydaje się być niezwykły i nastrojowy. Jako fotograf ślubny dostrzegam, że wielkie, drewniane schody, tworzące charakterystyczny element holu, dodają mu monumentalności. W tym uroczym miejscu każdy dzień staje się wyjątkowy, a śluby i wesela wyglądają jeszcze piękniej. Wejście do Pałacu Goetz to prawdziwa uczta kreatywności dla każdego fotografa ślubnego.

Ten piękny pałac, otoczony parkiem i stawem, jest wspaniałym przykładem architektury w stylu neogotyckim. Ogród również można wykorzystać bardzo kreatywnie do zrobienia sesji ślubnej. Pałac Goetz to wyjątkowa kombinacja piękna arystokratycznych tradycji oraz historycznego i kulturowego bogactwa. Usytuowany w południowej Polsce, powstał z inicjatywy założycieli Browaru Okocim, stanowiąc jeden z najbardziej urokliwych przykładów rezydencji fabrykanckich z przełomu XIX i XX wieku. Otoczony parkiem i stawem, Pałac Goetz jest pięknym przykładem architektury w stylu neogotyckim. Pałacowa kaplica to szczególne miejsce gdzie udzielane są piękne śluby. Zachwyca swoją architekturą i malunkami. Jest dużym atutem przy organizacji ślubu kościelnego bo wszystko wraz z przyjęciem może odbyć się na miejscu.

Wesele w Pałacu Goetza okiem fotografa ślubnego


Dla fotografa ślubnego to idealne miejsce by rozwinąć skrzydła i zrobić piękną fotografie ślubną. Obiekt przyciąga wizualnie więc wielu zaręczonych planuje tu organizację najpiękniejszego ślubu i wesela. Eleganckie wnętrza, piękne otoczenie natury, doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, że każdy wyjątkowy moment będzie niezapomniany.
zobacz również

inne historie ślubne