Zdjęcia ślubne Dworek New Restaurant | Fotografia ślubna Bielsko Biała

Zdjęcia ślubne Dworek New Restaurant | Fotografia ślubna Bielsko Biała
Zdjęcia ślubne w Dworku New Restaurant robiłem już nie pierwszy raz. Jednak ślub Nikoletty i Michała należał jednak do takich wydarzeń, które ciężko będzie kiedykolwiek wymazać z pamięci... serio! ;) Ciężko opisać mi słowami to co się działo tego dnia. Nikolettę i Michała jako fotograf ślubny poznałem na spotkaniu właśnie w dworku. Umówiliśmy się na kawę i ślubne pogaduchy. Od razu zaiskrzyło i czułem, że mam odczynienia z naprawde kochającą się i zwariowaną parą. Na dodatek zakochani w moich zdjęciach ślubnych. Nie pomyliłem się! Spontaniczność, otwartość i gotowość na nieznane to zdecydowanie ich cechy, które lubię w nich najbardziej. Poza tym nadajemy na tych samych falach więc taka współpraca z fotografem ślubnym zawsze przynosi piękne i naturalne zdjęcia ślubne.

Przygotowania do ślubu rozpoczęliśmy w samym centrum Bielska-Białej. W apartamencie z widokiem na Bielską starówkę (ZWM) i Katerdę św. Mikołaja, Nikoletta rozpoczęła ten dzień w towarzystwie uroczej świadkowej oraz z kubkiem gorącej herbaty i....... szampana? Tak! Światło tego dnia było wyjątkowo łaskawe, pogoda dopisała jak na zamówienie ;) Michał miał zakaz wejścia do apartamentu Nikoletty, aby nie zobaczyć jej sukni ślubnej przed ceremonią. Wiecie co to first look? To taka romantyczna chwila, kiedy para młoda z zaskoczenia widzi się pierwszy raz. Kiedy nadszedł ten moment, gdy Michał miał okazję zobaczyć swoją narzeczoną... jednym słowem "kopara mu opadła"! I nie ma się co dziwić, Nikoletta wyglądała jak milion baksów!.

Do ślubu pojechali białą zabytkową Corvettą, a ryk silnika słychać było chyba z kilometra. Klasa! Ślub w Bielsku Białej można zorganizować w wielu miejscach. Kościół św. Barbary to moim zdaniem najpiękniejszy drewniany kościół w Bielsku Białej. To była piękna ceremonia z cudownym światłem wpadającymi przez okna do świątyni. Nie zabrakło braw, wzruszeń a nawet łez szczęścia. Można rzec, że zdjęcia ślubne robiły się same

Przyjęcie w Dworku New Restaurant prowadził Łukasz Luszczak - topowy DJ z regionu i niezastąpiony konferansjer radiowy. Co działo się później? Koniecznie zobaczcie cały materiał z tego pięknego ślubu i wesela. Zapraszam!

Suknia ślubna: Milla Nova - Madonna
Garnitur: Lancerto
Ceremonia: Kościół św. Barbary w Bielsku-Białej
Muzyka: Łukasz Luszczak
Kwiaty: Ewa Cichoń
Samochód: Chevrolet Corvette

Oglądaj z muzyką

zobacz również

inne historie ślubne