Fotograf ślubny Łukasz Sztuka

Zdjęcia ślubne Andrychów, Bielsko-Biała i Katowice

Fotograf ślubny Andrychów, Bielsko-Biała
Każda historia ślubna jest jedyna i niepowtarzalna. Zafascynowani tą różnorodnością, uwieczniamy te chwile z reporterską dokładnością i świeżym spojrzeniem na fotografię. 

Nasze kadry wypełniają prawdziwe przeżycia, wzruszenia, wiele wyrażające gesty i emocje. Nie zapominamy o drobnych detalach, które tak naprawdę budują cały obraz niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Poza fotografią ślubną oferujemy Wam również profesjonalne filmowanie przebiegu uroczystości oraz wesela. Zebrany materiał przygotowujemy w formie atrakcyjnej w odbiorze video-relacji.

Podstawą naszej pracy jest wyjątkowe podejście do klienta, poznanie jego potrzeb i preferencji. Dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów zamówienia. Z przyjemnością umówimy się na niezobowiązujące spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Fotografujemy głównie na Śląsku oraz w Małopolsce ale z przyjemnością dojedziemy w każdy zakątek Polski a nawet za granicę. Jeżeli zdjęcia wpadły Ci w oko, zobacz również jak wygląda sesja ślubna w tatrach na naszym blogu.


To jest nieaktualna / poprzednia wersja strony. Zapraszamy na nasz nowy serwis www.sztukastudio.pl