Realizacja filmowa

Filmowanie ślubów, wideofilmowanie wesel

Ślub Magdy i Tomka odbył się w Andrychowie w parafii pw. Św Macieja. Wesele para młoda zorganizowała w pięknym stylowym miejscu ze świetną kuchnią - Dworek New Restaurant w Bielsku Białej. Zobaczcie jak było! ;)
Tych dwoje pochodzi z przeciwnych części świata. Połączyła ich prawdziwa miłość! Ślub i wesele zorganizowali w Polsce. Piękne widoki jakimi raczą okolice Kocierza sprawiły, że postanowili pobrać się w górach.
Zimowa aura również potrafi być piękną! Tym bardziej jeśli ślub planujemy w górach ;)

Piękne wideo ślubne realizowane na Śląsku. Teledysk tętniący energią i miłością którą promienieją Sylwia i Piotr ;) Ceremonia ślubu odbyła się w Wilamowicach natomiast przyjęcie weselne w Bielanach.  Zapraszamy do oglądania również zdjęć ze sesji ślubnej Sylwii i Piotra ---> www.sztukastudio.pl/blog-sztuka-fotografii/sylwia--piotr--sesja-slubna-w-tychach
Piękne wesele w górach. Widoki Małego Skrzycznego potrafią oczarować każdego, dlatego razem z parą młodą wybraliśmy się na najwyższy Szczyt w Szczyrku. Było zimno, momentami padał deszcz ale nawet to nie przeszkodziło nam w realizacji.  Tymczasem jako zapowiedź przedstawiamy teledysk ślubny Moniki i Nielsa.
Teledysk ślubny Patrycji i Marcina.

Labrador Retriever | VASCO

poniedziałek 3 listopad 2014
Zapraszamy na krótkie psie-promo. W roli głównej czekoladowy Labrador Retriever o imieniu Vasco.

Nalef - 365 (muzyka Seimi)

czwartek 2 październik 2014
Teledysk do kawałka Nalefa - 365 realizowany był w całości w okolicach góry Żar. Słoneczna pogoda dopisała, dzieki czemu moglismy wykonać fajne zdjęcia do klipu.
El Grego - To nieprawda (feat DJ Klasyk) prod. Seimi

To jest nieaktualna / poprzednia wersja strony. Zapraszamy na nasz nowy serwis www.sztukastudio.pl