opinie klientów

Edyta i Wojtek

Edyta i Wojtek

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z tego, że powierzyliśmy tworzenie fotoreportażu z naszego ślubu i wesela Łukaszowi. W każdym ujęciu widać profesjonalizm firmy Sztuka Studio. Warto wspomnieć o bardzo dobrej koordynacji działania podczas przyjęcia jak i również umiejętności szybkiego nawiązania kontaktu z gośćmi - dzięki temu zdjęcia ożywiają pamięć za każdym razem kiedy weźmie się album do ręki... Polecamy współpracę ze Sztuka Studio ! 
Kasia i Marcin

Kasia i Marcin

Dzień naszego ślubu był najważniejszym dniem w naszym życiu. Bardzo chcieliśmy, aby, pomimo upływające czasu udało się zatrzymać choć kilka chwil z tego dnia. Dzięki Sztuka Studio udało się uchwycić w kadrze przepiękne momenty naszego ślubu. Mamy cudowną pamiątkę na całe życie;)
Profesjonalizm, perfekcja, a przede wszystkim - Sztuka ;)
Magdalena i Rafał

Magdalena i Rafał

Ślub bez wątpienia był najważniejszym i najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dzięki Łukaszowi i Jego wielkiej pasji, jaką jest dla Niego niewątpliwie fotografia, mamy wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych zdjęć, które oddają wszystkie cudowne chwile i niezapomniane emocje, jakie towarzyszyły nam podczas tego dnia. Współpraca z Łukaszem to czysta przyjemność – poczucie humoru, sposób bycia, luz, a zarazem skupienie, zaangażowanie, pomysłowość – to wszystko Łukasz prezentuje w idealnych proporcjach! Pod koniec sesji plenerowej żałowaliśmy, że ta przygoda już się kończy. Jego pełen profesjonalizm widać na zdjęciach, które to właśnie są najlepszą rekomendacją.
Kasia i Seweryn

Kasia i Seweryn

Wspaniały ślub i jeszcze lepsze wesele, czy jest jeszcze coś co może cieszyć bardziej? Owszem! Cudowne momenty uchwycone na fotografiach Łukasza Sztuka. Dzięki nim możemy każdego dnia wracać do tych cudownych chwil. Na widok zdjęć, Nas na zdjęciach uchwyconych w magicznym momencie powraca uśmiech na twarzy a łezka kręci się w oku. Polecamy sztuka studio ! ;)
Monika i Artur

Monika i Artur

Gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym współpracę z Łukaszem. Praca z Nim była przyjemnością, a zrobione przez niego zdjęcia zachwyciły nas i naszych gości. Jest profesjonalny, cierpliwy, sympatyczny i zaangażowany w to co robi, co widoczne jest na naszych zdjęciach. Uchwycił każdy najważniejszy moment tego dnia. Dzięki Jego pracy mamy teraz możliwość cofnięcia się w czasie w każdym momencie i przeżywania tych cudownych chwil raz jeszcze. Nasze zdjęcia to pamiątka na całe życie, za którą serdecznie Łukaszowi dziękujemy :) Cieszymy się bardzo z dokonanego wyboru i jeszcze raz serdecznie wszystkim POLECAMY! 
Kinga i Bartek

Kinga i Bartek

Bardzo dziękujemy Łukaszowi za profesjonalne podejście i profesjonalne wykonanie zadania - fotografowanie naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Reportaż w dniu ślubu i sesja parę tygodni po weslu, wszystko udało się znakomicie. Piękne kadry! Gorąco polecamy, tak jak gorący był dzień naszego ślubu! 
Ania i Zbigniew

Ania i Zbigniew

Zdjęcia i film, które otrzymaliśmy od sztukastudio.pl są najpiękniejszą pamiątką ślubną jaką mogliśmy sobie wymarzyć! Oddają każdą ważną chwile z tego dnia, są po prostu piękne! Warto również wspomnieć, że podczas wykonywania zdjęć fotograf jest niemal niewidoczny co jest bardzo dużym plusem. Cała współpraca, od podpisania umowy do odebrania zdjęć przebiegała bardzo profesjonalnie oraz w sympatycznej atmosferze. Pomysłowość i kreatywność Łukasza nie znają granic. Z całego serca polecam sztukastudio.pl !
Agata i Bartek

Agata i Bartek

Do skorzystania z oferty firmy Sztuka Studio skłonił nas nowatorski, profesjonalny i pełen pasji sposób wykonywania zdjęć przez Fotografa – Łukasza. Także jego indywidualne podejście sprawiło, iż nie czuliśmy się skrępowani – że trzeba pozować i nie robić głupich min. Dlatego dzień naszego ślubu wspominamy jako dzień pełen szczęścia i radości , co także wprawnie uchwycił Łukasz na zdjęciach, do których możemy powracać kiedy najdzie nas ochota na „przeżycie tego jeszcze raz”. Sesja plenerowa dzięki propozycji Łukasza stała się dla nas przygodą. Skorzystaliśmy z pięknych krajobrazów ogrodu japońskiego, gdzie czuliśmy się prawie jak w bajce.
Wiedząc, iż Sztuka Studio nas nie zawiedzie skorzystaliśmy z ich usług także podczas Pierwszej Komunii Świętej naszej chrzestnicy. Także tutaj otrzymaliśmy piękne zdjęcia zarówno z uroczystości w kościele jak i krótkiej sesji plenerowej. Serdecznie polecamy firmę Sztuka Studio jeśli zależy wam na indywidualnym podejściu fotografa, ciekawych plenerach, i przede wszystkim dobrych zdjęciach upamiętniających ważne dla Was chwile. Mając na uwadze nasze dotychczasowe doświadczenie z współpracy z firmą Sztuka Studio sami będziemy jeszcze nie raz korzystać z ich usług, podczas kolejnych doniosłych chwil w naszym życiu.
Basia i Adam

Basia i Adam

Na fotografa zdecydowaliśmy się od razu – po obejrzeniu prac Łukasza wiedzieliśmy, że to jest to i że właśnie tak wyobrażamy sobie naszą pamiątkę z tego dnia. Nie zawiedliśmy się :) Tworzy po prostu dzieła sztuki! Zdjęcia są w super jakości i bardzo pomysłowe. Łukasz Sztuka to profesjonalista. Jeżeli będziemy w przyszłości potrzebować fotografa do jakiejś uroczystości, to na pewno będzie to On ;) Polecamy serdecznie!!!
Monika i Mateusz

Monika i Mateusz

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowne zdjęcia, niesamowite ujęcia pełen profesjonalizm i klasę dzięki którym mamy fantastyczna pamiątkę z Naszego Dnia. Miła atmosfera podczas pleneru , dbałość o detale w trakcie realizacji sesji , przekłada się również o dbałość podczas fotografowania ślubu. Zdjęcia uchwyciły wszystkie największe i najpiękniejsze emocje , które nieustannie powracają kiedy je oglądamy. Nie pozostaje Nam nic innego jak tylko szczerze polecić!!!
Joanna i Rafał

Joanna i Rafał

Łukasz Sztuka to świetny fotograf którego serdecznie polecamy. Mieliśmy okazję współpracować z nim na swoim weselu i bardzo dobrze wspominamy ten czas ;)

To jest nieaktualna / poprzednia wersja strony. Zapraszamy na nasz nowy serwis www.sztukastudio.pl